MAXIGRA GO – działanie i skuteczność tabletek w celu poprawy erekcji

Wielu mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy mają aktywne życie seksualne, nawet nie myślą, że mogą mieć problemy z uzyskaniem pełnej i silnej erekcji. Dlatego, kiedy taka sytuacja ma miejsce, zaczynają oni panikować i strasznym poczuciu wstydu, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z zadaniem. Niestety, należy wziąć to pod uwagę, niezależnie od tego, ile mamy lat, i jest wiele powodów takiego stanu rzeczy, dlatego ważne jest, aby mieć odpowiednie środki zapobiegawcze, które mogą temu zapobiec. Mówimy nie tylko o odpowiednim stylu życia, być może bez stresu, ze zdrową dietą czy wysokiej aktywności fizycznej, ale także o ochronie w postaci preparatów, które szybko przywrócą pełną sprawność fizyczną. Jednym z nich, szeroko nagłaśnianym zamiennikiem popularnej Viagry, jest Maxigra Go, oparta na tym samym składniku aktywnym, sildenafilu. Równie ważne jest zdiagnozowanie przyczyny takiego stanu rzeczy i ustalenie, czy stosowany lek będzie skuteczny.

Skład tabletki

Jak już wspomniano, Maxigra Go jest porównywany do najbardziej znanych leków na męskie zaburzenia erekcji, takich jak Kamagra i Viagra. To porównanie jest bardzo uzasadnione, ponieważ w tych trzech lekach znajdziemy ten sam czynnik aktywny, sildenafil, substancję, która pozwala nam szybko uzyskać erekcję i utrzymać ją przez cały czas trwania stosunku seksualnego. Charakteryzuje się udowodnioną skutecznością, będąc organicznym związkiem chemicznym, znanym stosunkowo niedawno, opatentowanym dopiero w 1993 roku. Od tego czasu rozpoczęła się jego światowa kariera, trwająca do dziś i została włączona do wielu leków na potencję, w tym oczywiście i do Maxigra Go, gdzie jest produkowany w najpopularniejszej dawce 25 mg.

Działanie i dawkowanie

Skuteczność Maxigra Go potwierdzają zarówno pacjenci, jak i liczni specjaliści, którzy polecają ten lek swoim pacjentom. Jego działanie jest ściśle związane ze sposobem, w jaki sildenafil wchodzi w interakcje z męskim ciałem i promuje osiągnięcie wyjątkowo silnych erekcji w wyniku poprawy przepływu krwi w penisie. Przyczynia się do zwiększenia wydzielania tlenku azotu, dzięki czemu naczynia krwionośne kurczą się i więcej krwi płynie do ciał jamistych penisa. Lek jest przeznaczony wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia i jest dostępny w postaci tabletek. Podobnie jak inne produkty na bazie sildenafilu, bierzemy sildenafil około godziny przed stosunkiem, ponieważ po tym czasie substancja czynna wykazuje najlepszą wydajność. Maxigra Go może być stosowana tylko raz dziennie i nie powinno przekraczać tej dawki, co może powodować dość nieprzyjemne lub nawet niebezpieczne skutki uboczne. Maxigra Go można przyjmować z jedzeniem albo też bez jedzenia. Niemniej jednak, przyjmowanie leku w trakcie jego przyjmowania może wydłużyć czas potrzebny do rozpoczęcia działania leku. Zdolność do erekcji może być z kolei tymczasowo osłabiona po wypiciu alkoholu. W celu maksymalizacji korzyści terapeutycznych leku, nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu przed zażyciem leku, nawet w odstępie kilku godzin. Niektóre leki nie powinny być łączone z alkoholem, a dla pewnej grupy substancji jest to nawet zabronione.

Przeciwwskazanie do przyjmowania

Maksymalna dzienna dawka sildenafilu wynosi 100 mg, ale większość specjalistów zaleca stosowanie mniejszych dawek, tylko 25 mg. Podobnie są dawkowane takie leki, jak Kamagra itd. Stosowanie tych tabletek musi jednak uwzględniać pewne konsekwencje i zdecydowanie nie jest zalecane w przypadku takich problemów ze zdrowiem, jak nadciśnienie tętnicze i inne choroby układu krążenia, zaburzenia czynności wątroby, po zawale mięśnia sercowego lub udarze mózgu, do zażywania narkotyków, takich jak nitrogliceryna, choroba wrzodowa, hemofilia, białaczka oraz wad fizycznych kończyn, np. deformacja kończyny. Każde przyjmowanie leków tego rodzaju powinno być konsultowane z lekarzem i tylko za jego zgodą.

Opinie o leku

Ponadto, jest to środek ad hoc przyjmowany bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym, co oznacza, że eliminuje on jedynie tymczasowe zaburzenia erekcji i nie leczy jej przyczyny. Oczywiście, nie zaprzecza się jej wielkiej skuteczności, co potwierdzają również opinie, którymi się cieszy. Wielu pacjentów chwali przede wszystkim szybkość działania Maxigra Go, w mgnieniu oka, co pozwala im być gotowym do stosunku. Naszym zdaniem jednak równie ważne jest dotarcie do przyczyny istniejących zaburzeń i ich całkowite wyeliminowanie, dlatego zalecamy stosowanie innego środka, opartego na naturalnych składnikach, bez takich uciążliwych skutków ubocznych.

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

Bez kategorii
Previous reading
Kamagra – wśród tabletek na potencję to prawdziwa perełka
Next reading
Brak problemów z potencją!